• biuro@edukreatywne.pl

Szkolenia online

WAKACYJNA AKADEMIA KREATYWNEGO NAUCZYCIELA

 

Plan szkoleń:

  • MODUŁ I (6 lipca) – Nasze ulubione aplikacje edukacyjne.
  • MODUŁ II (13 lipca) – Sprawdzone gry i zabawy dydaktyczne.
  • MODUŁ III (20 lipca) – Tablica interaktywna w Twojej klasie – kilka sposobów jak używać jej z głową/LUB QR kody w klasie – nasze sposoby.
  • MODUŁ IV (27 lipca) – Kompetencje Kluczowe – jak je rozwijać?
  • MODUŁ V (3 sierpnia) – Tablet i smartfon jako sprzymierzeńcy nowoczesnej edukacji.
  • MODUŁ VI (10 sierpnia) – Najnowsze trendy w edukacji – przegląd tego, co same lubimy i co się u nas sprawdziło.
  • Dodatkowo udział w webinarze: Escape Room w edukacji GRATIS.

 

Wierzymy, że wakacje są dla Nas, nauczycieli, chwilą oddechu, ale też okazją do samorozwoju. Proponujemy Ci cykl szkoleń z zakresu TIK i kreatywnego podejścia do nauczania. Naszym celem jest popularyzacja edukacyjnych narzędzi internetowych, propagowanie gier i zabaw dydaktycznych, rozsądne podejście do technologii oraz doskonalenie kompetencji kluczowych.

 

KIEDY?
Przez całe wakacje, co tydzień udostępniony będzie nowy moduł szkoleniowy. Przegapiłaś/eś termin rozpoczęcia? Nic straconego! Możesz dołączyć w każdej chwili – poprzednie moduły otrzymasz od nas po zapisie do Akademii.

 

GDZIE?
Link do dysku szkoleniowego otrzymasz po zaksięgowaniu opłaty szkoleniowej. Dysk będzie aktualizowany zgodnie z harmonogramem szkoleń. Dostęp do materiałów jest bezterminowy, możesz je ściągnąć na swój dysk. W ramach każdego modułu otrzymasz film szkoleniowy oraz dodatkowe materiały szkoleniowe.

 

ILE KOSZTUJE?
159zł (zaświadczenie online)/ 179zł (zaświadczenie papierowe).

 

ZAŚWIADCZENIA?
W każdym module znajdziesz zaświadczenie o ukończeniu modułu, które możesz pobrać i samodzielnie wypełnić. Po zakończeniu kursu wystawimy imienne zaświadczenie o ukończeniu VI-modułowego szkolenia WAKACYJNA AKADEMIA KREATYWNEGO NAUCZYCIELA i wyślemy na Twoją skrzynkę mailową lub pocztą po dopłacie.

 

Formularz zapisu