• biuro@edukreatywne.pl

Szkolenia online

AKADEMIA KREATYWNEGO NAUCZYCIELA – NAUCZYCIEL TWÓRCĄ POMOCY DYDAKTYCZNYCH

 

Plan szkoleń:

  • MODUŁ I (9 lipca) – Jak stworzyć dyplomy, nagrody, podziękowania, kupony, certyfikaty dla uczniów?
  • MODUŁ II (16 lipca) – Piękna klasa – twórz z uczniami zjawiskowe gazetki, plakaty, infografiki. Dowiedz się skąd brać legalne grafiki.
  • MODUŁ III (23 lipca) – Generatory materiałów dydaktycznych (przegląd).
  • MODUŁ IV (30 lipca) – Spersonalizowane gry dla Twojej klasy – wykonaj je samodzielnie.
  • MODUŁ V (6 sierpnia) – Zajmujące prezentacje.
  • MODUŁ VI (13 sierpnia) – Tworzymy materiały na zajęcia online.

 

Lubisz nasze materiały dydaktyczne? Podoba Ci się idea tworzenia materiałów, które są w 100% dopasowane do potrzeb Twoich uczniów? Postanowiłyśmy uchylić rąbka tajemnicy i pokazać Ci nasz warsztat pracy. Akademia NAUCZYCIEL TWÓRCĄ POMOCY DYDAKTYCZNYCH to cykl praktycznych szkoleń – tutoriali, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez proces tworzenia własnych materiałów dydaktycznych za pomocą najpopularniejszych programów i aplikacji.

 

KIEDY?
Przez całe wakacje, co tydzień udostępniony będzie nowy moduł szkoleniowy. Przegapiłaś/eś termin rozpoczęcia? Nic straconego! Możesz dołączyć w każdej chwili – poprzednie moduły otrzymasz od nas po zapisie do Akademii.

 

GDZIE?
Link do dysku szkoleniowego otrzymasz po zaksięgowaniu opłaty szkoleniowej. Dysk będzie aktualizowany zgodnie z harmonogramem szkoleń. Dostęp do materiałów jest bezterminowy, możesz je ściągnąć na swój dysk. W ramach każdego modułu otrzymasz film szkoleniowy.

 

ILE KOSZTUJE?
99zł (zaświadczenie online)/ 119zł (zaświadczenie papierowe).

 

ZAŚWIADCZENIA?
W każdym module znajdziesz zaświadczenie o ukończeniu modułu, które możesz pobrać i samodzielnie wypełnić. Po zakończeniu kursu wystawimy imienne zaświadczenie o ukończeniu VI-modułowego szkolenia NAUCZYCIEL TWÓRCĄ POMOCY DYDAKTYCZNYCH i wyślemy na Twoją skrzynkę mailową lub pocztą po dopłacie.

 

Formularz zapisu